info
عکس مدرسه رسالت
category

مدرسه رسالت محله گرگان، تهران

درباره‌ی مدرسه رسالت

مدرسه رسالت (مدرسه) در محله گرگان تهران و خیابان اتفاق واقع شده است. این مکان یکی از هشت مدرسه در محله گرگان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محمد و مرکز خرید تیراژه 2 و همچنین گلد چیکن، آموزشگاه رانندگی هما، داروخانه نگارحاج علی اکبری، PS 4 گیم نت پایتخت و بانک مسکن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهید مدنی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مدارس که در محدوده مدرسه رسالت واقع شده‌اند:

 • پیش دبستانی ومهدکودک آوای ناز
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، کشواد، کلیم کاشانی، مهندس
 • دبستان هوشمند پسرانه شهید حسینیان
  مدنی، گیو، بین رازانی و خندانی
 • دبستان پسرانه شهید داودآبادی
  دماوند، بهرامی
 • دبیرستان دخترانه فرزانگان 8
  مدنی، حسینی، بین محمودی و معصومی
 • دبستان پسرانه اندیشه
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، باباخانلو، بهشتی، بین مرادی و قائم مقام فراهانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Massy (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه رسالت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه رسالت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه رسالت ندارد.
  neshan logo