info
عکس مستر موبایل
category

مستر موبایل (محله مسعودیه، تهران)

فروشگاه و خدمات موبایل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مستر موبایل

مستر موبایل (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله مسعودیه تهران و خیابان میناکار واقع شده است. این مکان یکی از پانزده فروشگاه و خدمات موبایل در محله مسعودیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پامچال و همچنین ورزشگاه قدس، شرکت گازرسانی طلوع گستر اترک، داروخانه کاوه (الوندی)، فروشگاه حاجی ارزونی شهرک و فروشگاه جانبو قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مستر موبایل تهران

آدرس فروشگاه مستر موبایل تهران، شهر تهران، محله مسعودیه و است. شماره تلفن این فروشگاه 02133869159 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه مستر موبایل تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله مسعودیه است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند موبایل برزوئی، موبایل پیمان و تعمیرات موبایل وان استار قرار دارند.

چطور به فروشگاه مستر موبایل تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مستر موبایل تهران را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس سپیدار قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه مستر موبایل تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه مستر موبایل تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده مستر موبایل واقع شده‌اند:

 • موبایل برزوئی
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بین پنجم و گرجی
 • موبایل پیمان
  کلهر، بین راستی و ابومسلم خراسانی
 • تعمیرات موبایل وان استار
  ابومسلم خراسانی، بین قناعتیان و بینجرآبادی
 • موبایل پارسیان
  ابومسلم خراسانی، مهدوی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امید (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مستر موبایل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مستر موبایل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مستر موبایل ندارد.
  neshan logo