info
عکس چلوکبابی خورشید
category

چلوکبابی خورشید محله بلوار ابوذر - آهنگ، تهران

کباب و حلیم‌فروشی

درباره‌ی چلوکبابی خورشید

چلوکبابی خورشید (کباب و حلیم‌فروشی) در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران و خیابان مراد زاده واقع شده است. این کبابی یکی از هشت کباب و حلیم‌فروشی در محله بلوار ابوذر - آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ترمینال خاوران و همچنین مسجد النبی، دفتر خدمات قضایی، باشگاه آریو شعبه بانوان، آموزشگاه زبان انگلیسی دخترانه آبان و تعمیرات موبایل پاسارگاد قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد چلوکبابی خورشید

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 28 اسفند ماه 1402

  لطفا شماره تلفن هم اضافه شود

  1

سایر غذاخوری‌های که در محدوده چلوکبابی خورشید واقع شده‌اند:

 • کباب ایرج
  بسیج، بقایی
 • کباب ساطوری بناب اولدوز
  بلوار ابوذر، بین هفدهم و عباس دلیر
 • کباب سرای ذغالی بلوط
  (4.3)
  بلوار ابوذر، بین هفدهم و عباس دلیر
 • کبابی گلپایگانی
  (4.4)
  بلوار نبرد جنوبی، گلستان هیجدهم
 • کباب سرای ریحون
  (4.0)
  بلوار ابوذر، بقایی، بین فاضل بجستانی و بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیسان بارمشهد۰۹۳۵۷۹۹۶۶۱۹ (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 15 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چلوکبابی خورشید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 15 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چلوکبابی خورشید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چلوکبابی خورشید ندارد.
  neshan logo