info
عکس سوپر مارکت قائم
category

سوپر مارکت قائم (محله ولیعصر، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپر مارکت قائم

موقعیت سوپر مارکت قائم در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت قائم (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ولیعصر تهران و خیابان سوسن واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آپادانا، موزه شهدا و زرین ترنج پارس و همچنین داروخانه مرکزی هلال احمر، هتل هالی تهران، شرکت بیمه آسیا، گالری دنا و سازمان بازرسی کل کشور قرار گرفته است.سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت قائم واقع شده‌اند:

 • روزی نو مارکت
  حافظ، هورچهر
 • فروشگاه مواد غذایی مزرعه
  میرزای شیرازی، بین دوم و کریمخان زند
 • سوپرمارکت
  مفتح جنوبی، سمیه
 • سوپر گوهریان
  حافظ
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سوپر مارکت قائم هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت قائم ندارد.
  neshan logo