info
عکس تشک رویاعکس تشک رویا
category

تشک رویا محله جهاد، تهران

فروشگاه کالای خواب

درباره‌ی تشک رویا

تشک رویا (فروشگاه کالای خواب) در محله جهاد تهران و خیابان فتحی شقاقی واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت کالای خواب در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهرام و پاساژ هنر و همچنین آریانا سیر دالاهو، فست فود شیلا (شعبه مطهری)، رستوران ایتالیایی دانته، شرکت رادکام و آموزشگاه موسیقی صدای مهرورزان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده تشک رویا واقع شده‌اند:

 • خانه تشک فروشگاه مرکزی
  خالد اسلامبولی (وزرا)، ششم، بین فرزان و مرمر
 • تشک رویال میرسلطانی
  ولیعصر، بین نادر و پله اول
 • تشک ویستر
  ولیعصر، بین نادر و پله اول
 • تشک خوشخواب طبی
  ولیعصر، بین نادر و دل افروز
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر حسین علیمیرزائی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تشک رویا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تشک رویا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تشک رویا ندارد.
  neshan logo