info
عکس موتور سازی
category

موتور سازی محله جوادیه (زمانی)، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موتور سازی

موتور سازی (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان نوری واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هشت تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت برنج آنلاین، داروخانه شبانه روزی امید نو، کاکتوسکده میلاد، دبستان پسرانه دولتی شهید دکتر بهشتی و دفتر پیشخوان دولت جوادیه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوادیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده موتور سازی واقع شده‌اند:

 • مکانیکی
  دشت آزادگان، زارعی، بین دوم و دارابی
 • اگزوزسازی
  شیخ محمدی، بین آقایی و فلاح
 • دوزندگی اتومبیل میلاد
  شیخ محمدی، آقایی
 • جلوبندی سازی
  ابوذر، قدیمی
 • فروش و تعمیرات دستگاه ریش تراش دکتر موزر
  نوری، دارابی، بین صد و شانزده و صد و 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موتور سازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موتور سازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موتور سازی ندارد.
  neshan logo