info
عکس شهرداری ناحیه 2 منطقه 6
category

شهرداری ناحیه 2 منطقه 6 محله نصرت، تهران

اداره و سازمان دولتی
3.8
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شهرداری ناحیه 2 منطقه 6

شهرداری ناحیه 2 منطقه 6 (اداره و سازمان دولتی) در محله نصرت تهران و خیابان نصرت واقع شده است. این اداره یکی از چهارده اداره و سازمان دولتی در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خرید طلایی و همچنین رستوران نصرت، موسسه زبان های خارجی زبان نگار، کافه کلانا، هتل امید و انجمن داروسازان ایران قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شهرداری ناحیه 2 منطقه 6 واقع شده‌اند:

 • کمیسیون بنیاد شهید کل
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی
 • ایستگاه کنترل جریان برق
  جمهوری اسلامی، بین جمالزاده و باختر
 • انجمن اسلامی پزشکان ایران
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، بهنام (فرهنگی)
 • سازمان مهندسی اجرایی و تاسیسات نزاجا
  دکتر فاطمی، بین کارگر و خزان
 • سرای پیشکسوتان آجا
  دکتر فاطمی، بین سین دخت و اعتمادزاده
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آهنی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرداری ناحیه 2 منطقه 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرداری ناحیه 2 منطقه 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرداری ناحیه 2 منطقه 6 ندارد.
  neshan logo