info
عکس مرکز تخصصی ایلتس زبان 135
category

مرکز تخصصی ایلتس زبان 135 محله کشاورز - پارک لاله، تهران

موسسه آموزش زبان خارجی
3.0
1 رای

درباره‌ی مرکز تخصصی ایلتس زبان 135

مرکز تخصصی ایلتس زبان 135 (موسسه آموزش زبان خارجی) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان شهید اصغر میرزایی بی غش واقع شده است. این موسسه یکی از هشت موسسه آموزش زبان خارجی در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر، خانه موزه مهدی اخوان ثالث و مرکز خرید پرنیان و همچنین سالن همایش‌های وزارت کشور، نمایندگی بیمه ایران، طباخی راک، تیپاکس و کافه تلخ قرار گرفته است.
سایر موسسات آموزش زبان خارجی که در محدوده مرکز تخصصی ایلتس زبان 135 واقع شده‌اند:

 • کالج زبان دانشگاه تهران
  بلوار کشاورز، حجاب، استاد آذریزدی (سوم)
 • آموزشگاه دوستی ملل
  ولیعصر، صدر، بین مترو میدان جهاد و سربداران
 • آکادمی زبان آرین
  ولیعصر، نوربخش
 • آموزشگاه زبان شید
  فاطمی
 • آموزشگاه زبان GMT
  (5.0)
  ولیعصر، صدف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی ایلتس زبان 135 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز تخصصی ایلتس زبان 135 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز تخصصی ایلتس زبان 135 ندارد.
  neshan logo