info
عکس ایستگاه اتوبوس لاله زار 107-
category

ایستگاه اتوبوس لاله زار 107- محله لاله زار، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لاله زار 107-

ایستگاه اتوبوس لاله زار 107- (ایستگاه اتوبوس) در محله لاله زار تبریز و خیابان لاله زار واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله لاله زار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ایهان و همچنین داروخانه شفابخش، بستنی سنتی طوفان، فرش دانایی، فروشگاه جانبو و سوپر جلیل اوغلی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو گارزان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاله زار 107- تبریز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز، ایستگاه اتوبوس لاله زار 107- تبریز است که در محله لاله زار قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس لاله زار، بین خط ویژه و نوظهور می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس لاله زار 107- تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو گارزان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی وحدت قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لاله زار 107- واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دکتر قریب
  کار پیشه، بین کوی فیروز و کوی بهاران
 • ایستگاه اتوبوس ابوریحان 106
  بلوار آزادی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ابوریحان
  بلوار آزادی، بین چهارراه ابوریحان و فیض
 • ایستگاه اتوبوس حمام زیبا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لاله زار 107- اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لاله زار 107- در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لاله زار 107- ندارد.
  neshan logo