info
عکس مسجد امام عصر (عج)
category

مسجد امام عصر (عج) محله نازی آباد، تهران

مسجد

درباره‌ی مسجد امام عصر (عج)

مسجد امام عصر (عج) (مسجد) در محله نازی آباد تهران و خیابان برادران رحیمی واقع شده است. این مکان یکی از نه مسجد در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین دفتر کفالت و اقامت اتباع و مهاجرین خارجی، ورزشگاه مرغوبکار، بوستان بیست و دو بهمن، لوازم التحریر سینا و فست فود گندم قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد مسجد امام عصر (عج)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  رضانژاد
  جمعه 13 فروردین ماه 1400

  مسجد امام عصر، مسجد فعالی هست معنوی و بزرگ هست، امام جماعت دوست داشتنی داره

  2

سایر مسجدهای که در محدوده مسجد امام عصر (عج) واقع شده‌اند:

 • مسجد صاحب الزمان
  بزرگراه بعثت، پرستویی، الله یاری، بین طالبی و آریا
 • مسجد 14 معصوم
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، هاجری، مسیح، بین اباباف و باقرزاده
 • مسجد حضرت ابوالفضل (ع)
  (1.0)
  بزرگراه بعثت، پرستویی، همدانی
 • نماز خانه میدان بهمن
  (5.0)
  بزرگراه بعثت، وفایی، شهرداری
 • مسجد امام رضا (ع)
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، طباطبایی، هشت متری زند کریمخانی، کسب پرست
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرنوش (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امام عصر (عج) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امام عصر (عج) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امام عصر (عج) ندارد.
  neshan logo