info
عکس صافکاری و نقاشی حاتمیان
category

صافکاری و نقاشی حاتمیان محله زرکش، تهران

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی صافکاری و نقاشی حاتمیان

صافکاری و نقاشی حاتمیان (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله زرکش تهران و خیابان گلشن دوست واقع شده است. این مکان یکی از هفده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله زرکش تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان 85، بوستان بهارستان، قنادی ماسیس، دیدار سیر گیتی و پیتزا بچه تهرون قرار گرفته است.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده صافکاری و نقاشی حاتمیان واقع شده‌اند:

 • باطری سازی رضا
  سی متری نیروی هوایی، بین سعیدی و معلمی نژاد
 • آژانس سورتمه و تعمیرگاه
  دماوند، بین رضا حاتمی و سعیدی
 • تعمیرگاه فورد ایفل (واروژ محمودی)
  دماوند، بین باب زرتابی و وکیل باشی
 • تعمیرگاه هاکوپیان
  مدنی، بین رشادت و اسماعیل بزرگیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عرفایی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صافکاری و نقاشی حاتمیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صافکاری و نقاشی حاتمیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صافکاری و نقاشی حاتمیان ندارد.
  neshan logo