عکس خیابان گلشن دوست تهران
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان تهران تهران گلشن دوست، بین نوروزی فرد و قاری
category

خیابان گلشن دوست تهران

خیابانی در تهران

خیابان گلشن دوست در منطقه 8 تهران واقع شده‌است و از محله‌های میدان امامت، زرکش، فدک، کرمان، تسلیحات، لشگر شرقی، مجیدیه و دبستان - مجیدیه عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های استاد حسن بنا شمالی، بزرگراه شهید صیاد شیرازی و مدنی قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان گلشن دوست می‌توان به مدرسه فوتبال آندرانیک تیموریان، اداره آب و فاضلاب منطقه 2 تهران و اداره ورزش و جوانان شمال شرق تهران اشاره کرد. در اطراف خیابان گلشن دوست 15 ایستگاه اتوبوس و 2 ایستگاه مترو قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان گلشن دوست تهران را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان گلشن دوست نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان گلشن دوست را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان گلشن دوست تهران

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...