info
عکس بیمارستان تخصصی سیدالشهداء
category

بیمارستان تخصصی سیدالشهداء کرج

درباره‌ی بیمارستان تخصصی سیدالشهداء

بیمارستان تخصصی سیدالشهداء (بیمارستان) در کرج و بلوار نبوت واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه میلان، کافه رستوران برگ سبز، کلینیک دامپزشکی ماکان، خانه بازی و مشاغل فیلینو و درمانگاه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان تخصصی سیدالشهداء کرج

بیمارستان تخصصی سیدالشهداء کرج در شهر کرج ، است.اگر آدرس دقیق این بیمارستان را بخواهید، استان البرز، کرج، بلوار نبوت، بعد از بلوار جمهوری اسلامی است.

بیمارستان تخصصی سیدالشهداء کرج را می‌توان از مراکز درمانی خوب در شهر کرج به حساب آورد.خدمات بسیاری در این بیمارستان به بیماران ارائه می‌شود. چندین داروخانه از جمله داروخانه، داروخانه دکتر سامانی و داروخانه دکتر جمشید سامانی در اطراف این بیمارستان قرار دارند. در اطراف بیمارستان تخصصی سیدالشهداء کرج، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های دیگری مانند بیمارستان قائم و بیمارستان کمالی نیز قرار دارند.

چطور به بیمارستان تخصصی سیدالشهداء کرج برویم؟

استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، یکی از راه‌های رفتن به بیمارستان تخصصی سیدالشهداء کرج است. این بیمارستان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بین خ 5 و 6 قرار دارد. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به این بیمارستان را پیدا کنید. شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، از نظرات دیگر کاربران هم در مورد این مکان باخبر شوید. در نشان اطلاعات دقیق این مکان را می‌توانید ببینید و از مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم باخبر شوید.

تصاویر بیمارستان تخصصی سیدالشهداء کرج را در ادامه می‌بینید. یادتان باشد اگر به این بیمارستان مراجعه کردید، نظر خودتان را در بخش کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد بیمارستان تخصصی سیدالشهداء

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Amho2082
  چهارشنبه 14 تیر ماه 1402

  امیدوارم به زودی به بهربرداری برسه

  1
 • avatar
  آیت الله رضائی
  سه شنبه 07 دی ماه 1400

  هنوز بهره برداری نشده

  1
 • avatar
  امیرحسین
  دوشنبه 14 اسفند ماه 1402

  امیدواریم هرچه سریع تر به بهره برداری برسه و خدمات به شهروندان اراعه بده و مشکل کمبود تخت در کرج بهبود پیدا کنه

 • avatar
  مرد خسته
  چهارشنبه 10 اسفند ماه 1401

  به امید خدا هر چه زودتر افتتاح بشه و مشکل کمبود تخت بیمارستانی شهر کرج کمی حل بشه

 • avatar
  Hamit
  جمعه 17 تیر ماه 1401

  کرج از نظر تخت بیمارستانی واقعا فقیره با این سرعت لاک پشتی انتظار زیادی نمیره

 • avatar
  کاربر نشان
  سه شنبه 20 اردیبهشت ماه 1401

  هنوز کامل ساخته نشده است

 • avatar
  P@Y@M
  یکشنبه 05 تیر ماه 1401

  خوبه


سایر بیمارستان‌های که در محدوده بیمارستان تخصصی سیدالشهداء واقع شده‌اند:

 • بیمارستان فوق تخصصی آرام
  (4.3)
  بلوار جمهوری اسلامی، مسلم بن عقیل غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط معلم (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 14 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بیمارستان تخصصی سیدالشهداء اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 14 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بیمارستان تخصصی سیدالشهداء در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بیمارستان تخصصی سیدالشهداء ندارد.
  neshan logo