info
عکس دبیرستان غیر دولتی دخترانه هوشمند منظومه خرد
category

دبیرستان غیر دولتی دخترانه هوشمند منظومه خرد محله گلسار، رشت

مدرسه
3.4
7 رای

درباره‌ی دبیرستان غیر دولتی دخترانه هوشمند منظومه خرد

دبیرستان غیر دولتی دخترانه هوشمند منظومه خرد (مدرسه) در محله گلسار رشت و خیابان ۱۷۱ واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از چهل مدرسه در محله گلسار رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید تندیس و همچنین کافه باکا، توت طلایی، صاب وی، آموزشگاه آشپزی و شیرینی پزی هل و سوپر تک قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبیرستان غیر دولتی دخترانه هوشمند منظومه خرد واقع شده‌اند:

 • دبستان آوای مهر
  بلوار سمیه، 133
 • مدرسه راهنمایی دخترانه قدس
  بلوار اصفهان، بین خیابان یاس و بلوار گلسار
 • دبستان هوشمند غیر دولتی دخترانه جاویدان
  بلوار گیلان، خیابان 190
 • دبیرستان دخترانه منظومه خرد
  بلوار گلایل، لادن، بین 158 و 156
 • دبستان غیردولتی دخترانه برازنده
  بلوار گیلان، خیابان 170
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ns73 (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 28 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان غیر دولتی دخترانه هوشمند منظومه خرد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 28 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان غیر دولتی دخترانه هوشمند منظومه خرد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان غیر دولتی دخترانه هوشمند منظومه خرد ندارد.
  neshan logo