info
عکس لوازم یدکی غلامی
category

لوازم یدکی غلامی محله کوی المهدی، مشهد

لوازم یدکی خودرو
4.2
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی لوازم یدکی غلامی

لوازم یدکی غلامی (لوازم یدکی خودرو) در محله کوی المهدی مشهد و بلوار شهید اصلانی واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و یک لوازم یدکی خودرو در محله کوی المهدی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری امیر و همچنین نمایندگی مرکزی کالارسان مشهد، کباب و حلیم و جگر قائم، ایستگاه اتوبوس میدان حافظ، ساندویج پارس و تولیدی پوشاک پردیس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های لوازم یدکی خودرو که در محدوده لوازم یدکی غلامی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه لوازم یدکی صمیمی
  بلوار جمهوری اسلامی، بین بلوار کوشش و بزرگمهر
 • لوازم یدکی حسینی
  بلوار جمهوری اسلامی، بزرگمهر
 • رسول حسینیان
  بلوار جمهوری اسلامی، شهید خبیری، خبیری2
 • فروشگاه لوازم یدکی امین
  بلوار جمهوری اسلامی، شهید خبیری، بین خبیری5 و شهید خبیری 7
 • فروشگاه تخصصی رنو رشیدی
  بلوار جمهوری اسلامی، شهید خبیری، بین شهید خبیری 7 و 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسن1404 (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم یدکی غلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم یدکی غلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم یدکی غلامی ندارد.
  neshan logo