info
عکس فروشگاه صبا
category

فروشگاه صبا محله ارگ - پامنار، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه صبا

فروشگاه صبا (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان بهنام واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و هفت فروشگاه مرتبط با خودرو در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساختمان بلدیه و پاساژ کاشانی و همچنین هتل آرمان، فروشگاه بشیر، خودرو آیدی، فروشگاه روکش صندلی مارال و چراغ برق دیزل قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ملت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد فروشگاه صبا

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  delavari
  دوشنبه 06 اردیبهشت ماه 1400

  هدف از ایجاد این فروشگاه ارائه محصولات سالم در خصوص تغذیه، آداب زندگی و روش های درمانی می باشد.


سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده فروشگاه صبا واقع شده‌اند:

 • لاستیک فروشی
  امیرکبیر، داوودی 2
 • فروشگاه لاستیک منوچهری
  امیرکبیر، بین داوودی 2 و طباطبایی
 • فروشگاه نیکاتایر
  مصطفی خمینی، امیرکبیر
 • فروشگاه لاستیک هاله
  امیرکبیر، طباطبایی
 • فروشگاه لاستیک ایروانی
  ری، امیرکبیر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرنوش (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه صبا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه صبا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه صبا ندارد.
  neshan logo