info
عکس مسجد فاطمیه
category

مسجد فاطمیه محله باغ خزانه، تهران

درباره‌ی مسجد فاطمیه

مسجد فاطمیه (مسجد) در محله باغ خزانه تهران و خیابان مسجد فاطمیه واقع شده است. این مکان یکی از شش مسجد در محله باغ خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ امام زمان (ع) و همچنین رستوران زیتون، بوستان کتاب، فروشگاه سقف کاذب سورانی، قنادی خانه پدربزرگ و کتابفروشی بختیاری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد فاطمیه واقع شده‌اند:

 • حسینیه حضرت سیدالشهدا
  ابوذر، فلاحی، محمدیان
 • مسجد امام سجاد
  بزرگراه یارجانی، آتش افروز
 • مسجد پیروان قران
  قزوین، کشاورز، بهار
 • مسجد سیدالشهدا
  ابوذر، بین رزاقی و اسدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرنوش (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد فاطمیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد فاطمیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد فاطمیه ندارد.
  neshan logo