عکس پایگاه اورژانس مشاهده در نقشه نشان
category

پایگاه اورژانس (محله حسینی، تهران)

فوریت‌های پزشکی و اورژانس
3.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مدائن، بین چهارده معصوم و شهیدان اسماعیلی

موقعیت پایگاه اورژانس در محله حسینی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


پایگاه اورژانس (فوریت‌های پزشکی و اورژانس) در محله حسینی تهران و خیابان مدائن واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی میکی و مجتمع آفتاب و همچنین پایگاه شهدای یافت آباد (سوله الزهرا ۱۵ مدائن)، چوب صنعت پاسارگاد، سوپر مارکت، مجتمع ورزشی شهید شریفی و مجتمع مسکونی گلستان قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مدائن، بین چهارده معصوم و شهیدان اسماعیلی


سایر اورژانس‌های که در محدوده پایگاه اورژانس واقع شده‌اند:

 • پایگاه اورژانس
  (5.0)
  معلم، قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Hadi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه اورژانس تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  پایگاه اورژانس ۳۲۷ اورژانس ems

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه اورژانس تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه اورژانس تهران ندارد.
  neshan logo