info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد آل محمد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد آل محمد محله قره آغاج، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد آل محمد

ایستگاه اتوبوس مسجد آل محمد (ایستگاه اتوبوس) در محله قره آغاج تبریز و خیابان قره آغاج - قدس واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله قره آغاج تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد آل محمد، نانوایی لواش ماشینی، گالری صدرا، گالری آی گونش و مدرسه غیر انتفاعی فرهیخته‌گان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد آل محمد تبریز

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد آل محمد تبریز، شهر تبریز، محله قره آغاج است. این ایستگاه اتوبوس در قره آغاج - قدس، بین شهید نجفی پور و زارع پور قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تبریز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد آل محمد تبریز عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

تاکسی تلفنی بهار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد آل محمد تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد آل محمد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تربیت معلم 130
  قطران، نرسیده به بلوار 22 بهمن (راه آهن)
 • ایستگاه اتوبوس کریم آباد
  حجتی - استاد جعفری، بین سعدی و شهدا
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان اسد آبادی
  بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد آل محمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد آل محمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد آل محمد ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، قره آغاج - قدس، بین شهید نجفی پور و زارع پور
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo