info
عکس حلیم و شله رضوان
category

حلیم و شله رضوان محله آیت الله کاشانی، مشهد

درباره‌ی حلیم و شله رضوان

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

حلیم و شله رضوان (رستوران) در محله آیت الله کاشانی مشهد و خیابان شهید هاشمی نژاد واقع شده است. این رستوران یکی از هفت رستوران در محله آیت الله کاشانی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند زایشگاه و بیمارستان ام البنین و باغ موزه راه آهن خراسان و همچنین هتل دیپلمات مشهد، رستوران عابدین زاده، مسجد العلی، مرکز خدمات حوزه های علمیه و آژانس مسافرتی انوار راه توس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این رستوران به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران حلیم و شله رضوان مشهد

این رستوران در‌ شهرمشهد شهید هاشمی نژاد، بین هاشمی نژاد28 و 30، قرار گرفته است. شما می‌توانید با شماره تلفن رستوران حلیم و شله رضوان مشهد (05132213030) تماس بگیرید و هر اطلاعاتی در مورد آن نیاز دارید، به دست آورید.

در محله آیت الله کاشانی، رستوران حلیم و شله رضوان مشهد را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب به شمار آورد. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری مانند رستوران سید حسین ، رستوران حاج کریم، رستوران معین درباری ، چلو کبابی رضا شعبه ۲ و رستوران هتل صدف قرار دارند. کافی‌شاپ‌های کافه دنج، کافه چوب و قهوه شش و بش از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌هایی هستند که در محله آیت الله کاشانی و در نزدیکی رستوران حلیم و شله رضوان مشهد قرار دارند.

چطور به رستوران حلیم و شله رضوان مشهد برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر برای رفتن به رستوران حلیم و شله رضوان مشهد را به شما نشان می‌دهد تا با خیالی آسوده اوقات خوشی در آنجا سپری کنید. از طریق نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم می‌توانید به دست آورید. راه‌های رسیدن به این مکان از طریق وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد کیفیت این رستوران و البته مکان‌ها و دسترسی‌های دیگری در اطراف آن، مواردی هستند که شما می‌توانید در اپلیکیشن نشان ببینید.

رستوران حلیم و شله رضوان مشهد در نزدیکی ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیازی به نگرانی در مورد جای پارک یا ترافیک آن محله نیست. در نزدیکی این رستوران ایستگاه مترو راه آهن قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوسی که در اطراف رستوران حلیم و شله رضوان مشهد می‌باشد، ایستگاه اتوبوس اداره بیمه است.

ساعت کاری، اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران در ادامه قابل مشاهده‌ است. به یاد داشته باشید در صورتی که به رستوران حلیم و شله رضوان مشهد رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی حلیم و شله رضوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد حلیم و شله رضوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه حلیم و شله رضوان ندارد.
location استان خراسان رضوی، مشهد، شهید هاشمی نژاد، بین هاشمی نژاد28 و 30
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری حلیم و شله رضوان

شنبه 05:30 تا 11:30
یک‌شنبه 05:30 تا 11:30
دوشنبه 05:30 تا 11:30
سه‌شنبه 05:30 تا 11:30
چهارشنبه 05:30 تا 11:30
پنج‌شنبه 05:30 تا 11:30
جمعه 05:30 تا 11:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo