info
عکس سالن زیبایی معجزه آرا
category

سالن زیبایی معجزه آرا محله خواجه نظام، تهران

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن زیبایی معجزه آرا

سالن زیبایی معجزه آرا (سالن آرایش و زیبایی) در محله خواجه نظام تهران و خیابان اول شمالی واقع شده است. این سالن یکی از پنج سالن آرایش و زیبایی در محله خواجه نظام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه ملی کار و پاساژ منصور و همچنین مسجد اعظم تهران، کهکشان کامپیوتر، موبایل تراست، پیش دبستان و مهد (بهشت هشتم) و کبابسرای زیتون قرار گرفته است.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده سالن زیبایی معجزه آرا واقع شده‌اند:

 • سالن زیبایی و آرایشی باران
  مطهری، شریعتی
 • سالن فرناز
  مدنی، لسانی بحری، سوم جنوبی
 • آرایشگاه استار
  مدنی، پازوکی
 • سالن زیبایی و مزون فرآی
  نامجو، تیموری
 • سالن مراقبت پوست و اپیلاسیون دانا
  شهدای ناجا، بین شاه حسینی و سرلشگر محمد سلیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی معجزه آرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن زیبایی معجزه آرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن زیبایی معجزه آرا ندارد.
  neshan logo