info
عکس شرکت آب و فاضلاب منطقه 6
category

شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 محله نازی آباد، تهران

اداره و سازمان دولتی
3.7
3 رای

درباره‌ی شرکت آب و فاضلاب منطقه 6

شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 (اداره و سازمان دولتی) در محله نازی آباد تهران و خیابان خود سیانی واقع شده است. این اداره یکی از هجده اداره و سازمان دولتی در محله نازی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دکتر سعادتمند، دبیرستان نواب صفوی، استخر رو باز شهربانو، فروشگاه لوازم کامپیوتر علوی و نانوایی لواشی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 واقع شده‌اند:

 • گمرک جنوب
  بلوار شهید رجایی
 • بنیاد حمایت از حقوق معلولان
  بلوار شهید رجایی، ناصر
 • سیلوی شهید اسد زاده
  بلوار شهید رجایی، مرشدی
 • شهرداری ناحیه 2 منطقه 16
  بزرگراه بعثت، وفایی
 • اداره مدیریت بحران ناحیه 2 منطقه 16
  بزرگراه بعثت، وفایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هادی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت آب و فاضلاب منطقه 6 ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، امامی، خود سیانی، بین یسلیانی و سی و پنجم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo