info
عکس داروخانه دکنر آصف - دکتر کیهانی
category

داروخانه دکنر آصف - دکتر کیهانی محله جوادیه (زمانی)، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکنر آصف - دکتر کیهانی

داروخانه دکنر آصف - دکتر کیهانی (داروخانه) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان بیست متری جوادیه واقع شده است. این مکان یکی از نه داروخانه در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه جوادیه و همچنین مسجد سادات، قنادی سروناز، داروخانه فاطمی، درمانگاه شبانه روزی مهزیار و فروشگاه‌ رفاه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوادیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکنر آصف - دکتر کیهانی تهران

برای رفتن به داروخانه دکنر آصف - دکتر کیهانی تهران باید به شهر تهران، محله جوادیه (زمانی) بروید. آدرس دقیق این داروخانه، استان تهران، تهران، نوری، بیست متری جوادیه، بین موسوی و صفیاری است.

داروخانه دکنر آصف - دکتر کیهانی تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله جوادیه (زمانی) در شهر تهران است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های موسسه پرستاری طپش و انیستیتو پاستور ایران از جمله مراکز درمانی در محدوده این داروخانه هستند. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه دکتر حبیب خاکسار، داروخانه و داروخانه دکتر فرشته بخشی اشاره کرد. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکنر آصف - دکتر کیهانی تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه فراهم است. ایستگاه اتوبوس مدرسه در نزدیکی داروخانه دکنر آصف - دکتر کیهانی تهران قرار دارد. اگر قصد دارید برای رسیدن به این مکان از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو جوادیه در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکنر آصف - دکتر کیهانی تهران را ببینید. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکنر آصف - دکتر کیهانی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر حبیب خاکسار
  بهداری، خطیب
 • داروخانه
  (2.0)
  هلال احمر، ابراهیمی، بین کبودی مقدم و دانشور
 • داروخانه دکتر فرشته بخشی
  (5.0)
  هلال احمر، قدمی، صالحی
 • داروخانه‌ بیمارستان بهرلو
  (4.0)
  بهداری
 • داروخانه هیربد
  (5.0)
  نوری، مدنی، اربابی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکنر آصف - دکتر کیهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 04 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکنر آصف - دکتر کیهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکنر آصف - دکتر کیهانی ندارد.
  neshan logo