info
عکس موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی
category

موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی محله جردن - پارک ملت، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی

موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی (اداره و سازمان دولتی) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان سلطانی واقع شده است. این اداره یکی از پنجاه و شش اداره و سازمان دولتی در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قلب و عروق شهید رجایی و بازار صفویه و همچنین رستوران یاس، آژانس مسافرتی ایوار، فست فود شیلا (شعبه پارک ملت)، ایستگاه پارک ملت و سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی واقع شده‌اند:

 • سازمان فناوری اطلاعات
  ولیعصر، یزدان پناه
 • مجتمع آموزشی پژوهشی شهید آوینی بسیج صدا و سیما
  ولیعصر، مسجد بلال
 • دفتر مرکزی پتروشیمی مسجد سلیمان
  نلسون ماندلا، وحید دستگردی، بین نلسون ماندلا و کاظمی
 • کارگزاری حافظ 9
  ولیعصر، بهرامی
 • شرکت سیمرغ
  نلسون ماندلا (جردن)، گلفام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی ندارد.
  neshan logo