info
عکس سوپر مارکت آقا اسد
category

سوپر مارکت آقا اسد محله فردوسی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت آقا اسد

سوپر مارکت آقا اسد (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فردوسی تهران و خیابان بانک واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بانک ملی ایران، خزانه و موزه جواهرات ملی ایران و بازار بزرگ فردوسی و همچنین فروشگاه هانت شاپ، موزه بانک ملی ایران، مهمانپذیر اسفند، شرکت تولیدی و بازرگانی برنا نیرو کاران و شرکت کارخانجات کابلسازی تک قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت آقا اسد واقع شده‌اند:

 • سوپر سبلان
  سعدی جنوبی، بین پست و ناظم الاطبا
 • دکه اجاقی
  جمهوری اسلامی، بین نقاش باشی و سپهسالار
 • بوفه بیمارستان سینا
  پل حافظ، حافظ، امام خمینی
 • سوپر کوچولو
  جمهوری اسلامی، سعدی شمالی
 • سوپر مارکت رنجبران دیری
  جمهوری اسلامی، بین نوشین و لاله زار نو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hosein (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت آقا اسد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت آقا اسد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت آقا اسد ندارد.
  neshan logo