info
عکس ایستگاه اتوبوس کمربندی
category

ایستگاه اتوبوس کمربندی چهاردانگه

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کمربندی

ایستگاه اتوبوس کمربندی (ایستگاه اتوبوس) در استان تهران، شهرستان اسلامشهر، بخش چهاردانگه و بزرگراه آیت الله سعیدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران جوجه طلایی مهدی یار، کارگاه صنعتی توانکار، سرویس دیزل پایتخت، گاراژ صابری و جایگاه LPG محمد اصفهانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کمربندی چهاردانگه

ایستگاه اتوبوس کمربندی چهاردانگه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر چهاردانگه است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کمربندی چهاردانگه عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف چهاردانگه دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس کمربندی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کمربندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کمربندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کمربندی ندارد.
neshan logo