info
عکس برج های رزت
category

برج های رزت محله اندیشه - جوانمردان، تهران

مجتمع مسکونی
5.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی برج های رزت

برج های رزت (مجتمع مسکونی) در محله اندیشه - جوانمردان تهران و خیابان الغدیر یکم واقع شده است. این مجتمع یکی از سی و دو مجتمع مسکونی در محله اندیشه - جوانمردان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه ایران خودرو، ایستگاه مترو شهران، ایران مزدا 2، قهوه خانه الغدیر و فروشگاه کرمی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مجتمع یکی از مجتمع‌های مسکونی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو شهران، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مجتمع‌های مسکونی که در محدوده برج های رزت واقع شده‌اند:

 • مجتمع مسکونی ستایش
  شهید کاشانی، زینعلی، رحمانی، لاله دوم
 • مجتمع مسکونی قائم
  شهید کاشانی، مرادی، رحمانی، لاله دوم
 • مجتمع مسکونی مریم
  شهید کاشانی، زینعلی، رحمانی، لاله دوم
 • مجتمع مسکونی سارا
  شهید کاشانی، مرادی، رحمانی، لاله دوم
 • مجتمع مسکونی تینا
  شهید کاشانی، زینعلی، رحمانی، لاله دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اکبر (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برج های رزت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برج های رزت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برج های رزت ندارد.
  neshan logo