info
عکس مرکز لیزر درما لاین
category

مرکز لیزر درما لاین (محله جنت آباد، تهران)

درباره‌ی مرکز لیزر درما لاین

مرکز لیزر درما لاین (کلینیک زیبایی) در محله جنت آباد تهران و خیابان جنت آباد مرکزی واقع شده است. این مرکز یکی از پنج کلینیک زیبایی در محله جنت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری نیایش و همچنین فروشگاه موتور سیکلت حیدری، آزمایشگاه تهران طب، درمانگاه الیاد، پلیس +10 و داروخانه شبانه روزی دکتر یونس نوری قرار گرفته است.
سایر کلینک‌های زیبایی که در محدوده مرکز لیزر درما لاین واقع شده‌اند:

 • مرکز مراقبت زیبایی یگانگان
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد جنوبی
 • کلینیک پوست و مو دکتر کفائی
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد جنوبی، نوری
 • مراقبت پوست و زیبایی نوژین
  آبشناسان، کبیری طامه، بین لاله هفتم و یگانه
 • کلینیک زیبایی نسیم غرب
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، آباده
 • کلینیک زیبایی ونوس
  (5.0)
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز لیزر درما لاین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 03 خرداد ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز لیزر درما لاین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز لیزر درما لاین ندارد.
  neshan logo