info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راهی پاستور
category

ایستگاه اتوبوس سه راهی پاستور محله ابوریحان، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راهی پاستور

ایستگاه اتوبوس سه راهی پاستور (ایستگاه اتوبوس) در محله ابوریحان تبریز و خیابان ابوریحان واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله ابوریحان تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک موزه قاجار و پاساژ ایران و همچنین سایپا شربیانی، مسجد کلاهی تبریز، ابزارآلات ساختمانی گلباد، دفتر پیشخوان محله من (نمایندگی تیمورلوئی) و کلید سازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راهی پاستور تبریز

ایستگاه اتوبوس سه راهی پاستور تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله ابوریحان پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به ابوریحان، بین عبدالرضا اکبری افخمی و شهیدمقدم دانائی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راهی پاستور تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو گارزان قرار دارد. همچنین تاکسی تلفنی آذر ایمن را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راهی پاستور تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راهی پاستور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شاهد 126
  بیست متری دوم منظریه، بین بلوار حج و رز
 • ایستگاه اتوبوس میدان منظریه 106
  ابوریحان جنوبی، کودک
 • ایستگاه اتوبوس خیام 153
  خیام، بین باقری و باطومچی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راهی پاستور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راهی پاستور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راهی پاستور ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، ابوریحان، بین عبدالرضا اکبری افخمی و شهیدمقدم دانائی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo