info
عکس بنیاد شهید شعبه ۲
category

بنیاد شهید شعبه ۲ محله آیت الله کاشانی، مشهد

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بنیاد شهید شعبه ۲

بنیاد شهید شعبه ۲ (اداره و سازمان دولتی) در محله آیت الله کاشانی مشهد و خیابان شهید هاشمی نژاد واقع شده است. این اداره یکی از ده اداره و سازمان دولتی در محله آیت الله کاشانی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند زایشگاه و بیمارستان ام البنین و باغ موزه راه آهن خراسان و همچنین هتل دیپلمات مشهد، رستوران عابدین زاده، مسجد العلی، مرکز خدمات حوزه های علمیه و آژانس مسافرتی انوار راه توس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده بنیاد شهید شعبه ۲ واقع شده‌اند:

 • اتحادیه مهمانپذیر مشهد
  آیت الله بهجت، بهجت8.1
 • دفتر ناحیه ۱ شهرداری ثامن
  شهید محسن کاشانی، کاشانی 12، بین جاویدی 1 و بلوار رضوان
 • معاونت توسعه و مدیریت منابع راه آهن
  (5.0)
  بلوار شهید کامیاب، نرسیده به آیت الله عبادی
 • امور برق راه آهن
  (5.0)
 • تاسیسات راه آهن
  (1.0)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بنیاد شهید شعبه ۲ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بنیاد شهید شعبه ۲ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بنیاد شهید شعبه ۲ ندارد.
  neshan logo