info
عکس بلوک ۲۳
category

بلوک ۲۳ محله قصر فیروزه 1، تهران

درباره‌ی بلوک ۲۳

بلوک ۲۳ (شهرک مسکونی) در محله قصر فیروزه 1 تهران و خیابان بسیج واقع شده است. این شهرک یکی از پانزده شهرک مسکونی در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بسیج و دریاچه بسیج و همچنین پارک بسیج ، فست فود پاپریکا، سرویس بهداشتی، بازار تره بار و تعمیرگاه فلوکس واگن شهرام رشتی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شهرک به ایستگاه مترو بسیج، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر شهرک‌های مسکونی که در محدوده بلوک ۲۳ واقع شده‌اند:

 • بلوک ۱۳۹
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • درب وردی شهرک
  بزرگراه بسیج، فهمیده
 • بلوک ۶۸
  بزرگراه بسیج، فهمیده
 • بلوک ۷۰
  بزرگراه بسیج، فهمیده
 • بلوک ۴۲
  بزرگراه بسیج، بین فکوری و بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی بخشی (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بلوک ۲۳ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بلوک ۲۳ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بلوک ۲۳ ندارد.
  neshan logo