info
عکس ایستگاه اتوبوس عمار یاسر
category

ایستگاه اتوبوس عمار یاسر اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عمار یاسر

ایستگاه اتوبوس عمار یاسر (ایستگاه اتوبوس) در اراک و بلوار قائم مقام فراهانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان قدس، موزه حسن پور و پاساژ ملت و همچنین نارین رهنما، کلینیک پرندگان دکتر میلانی، گاراژ حبیب خان، طباخی بره ناقلا و شیرینی نانسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عمار یاسر اراک

ایستگاه اتوبوس عمار یاسر اراک در شهر اراک، محله بافت تاریخی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار قائم مقام فراهانی، بین مولوی و سیدمجدالدین محمد سجادی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس عمار یاسر اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس اکباتان قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس عمار یاسر اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عمار یاسر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان امام-زایشگاه
  بلوار امام خمینی، بین حاتمی و مهاجرانی 1
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  جلال آل احمد، بین حافظ و داودآبادی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای لعلی
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین بوالحسنی و علی محمدی
 • ایستگاه اتوبوس شیخ طبرسی
  بلوار قائم مقام فراهانی، بین افق و سمیه
 • ایستگاه اتوبوس پست بانک
  بلوار آیت الله غفاری، آیت الله سعیدی، بین فردوسی و خوشه‌چین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عمار یاسر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عمار یاسر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عمار یاسر ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار قائم مقام فراهانی، بین مولوی و سیدمجدالدین محمد سجادی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo