عکس شرکت آب و فاضلاب منطقه 16
مشاهده در نقشه نشان
category

شرکت آب و فاضلاب منطقه 16 (محله ولیعصر - بیسیم، تهران)

اداره و سازمان دولتی
4.3
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، 17 شهریور، رئوفی

موقعیت شرکت آب و فاضلاب منطقه 16 در محله ولیعصر - بیسیم تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

شرکت آب و فاضلاب منطقه 16 (اداره و سازمان دولتی) در محله ولیعصر - بیسیم تهران و خیابان رئوفی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و مجتمع تجاری رضوان و همچنین شورای حل اختلاف، قنادی کامشاد، فروشگاه ولیعصر، داروخانه 17 شهریور و ایستگاه مترو شهید رضایی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو شهید رضایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، 17 شهریور، رئوفی

تلفن تماس: 02133431453


سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت آب و فاضلاب منطقه 16 واقع شده‌اند:

 • مرکز مثبت زندگی کد ۴۱۷۶
  شوش، ابراهیمی ارج، بین حسینی و عابدی
 • معاونت اجتماعی منطقه 15
  (4.0)
  خاوران، اعظم نظامی، غلامیان، کوی دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شهریارششم (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت آب و فاضلاب منطقه 16 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آب وفاضلاب ناحیه 17 شهریور شرکت آب وفاضلاب ناحیه ۱منطقه۶ شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت آب و فاضلاب منطقه 16 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت آب و فاضلاب منطقه 16 ندارد.
  neshan logo