info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه
category

ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه محله مطهری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه

ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه (ایستگاه اتوبوس) در محله مطهری تهران و بلوار رجب نیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله مطهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مرکزی سنگ ساختمانی تهران و همچنین بازار سنگ، داروخانه دراگ استور تکبیر، سنگ سراب، کباب وحلیم برگ سبز و مرکز موبایل و کامپیوتر تسکو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه تهران

ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مطهری قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه بعثت، بلوار رجب نیا بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بعثت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شقایق قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک سجادیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، بین راستی و قلی زاده
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای کیانشهر
  پل بعثت، بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس بنگاه
  آزادگان، رجب نیا، بعد از نوروزی
 • ایستگاه اتوبوس هفده شهریور
  بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد رضا استعلاجی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه ندارد.
  neshan logo