عکس ایستگاه اتوبوس هفده شهریور
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس هفده شهریور (محله کیانشهر شمالی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت

موقعیت ایستگاه اتوبوس هفده شهریور در محله کیانشهر شمالی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس هفده شهریور (ایستگاه اتوبوس) در محله کیانشهر شمالی تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله کیانشهر شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز فروش ماهی، میگو و آبزیان بعثت و همچنین میدان میوه و تره بار بعثت، فروشگاه رفاه، بازار ماهی، ایستگاه اتوبوس (ترمینال جنوب) و سوپر مارکت بعثت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بعثت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفده شهریور

آدرس ایستگاه اتوبوس هفده شهریور، شهر تهران، محله کیانشهر شمالی بزرگراه بعثت است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس هفده شهریور عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بعثت است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی انصار تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس هفده شهریور و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هفده شهریور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بنگاه
  آزادگان، بلوار بروجردی، بعد از نوروزی
 • ایستگاه اتوبوس سیامک
  بزرگراه آزادگان، امام رضا، خواجوی کرمانی، ابراهیمی، بین رجب زاده و قربان زاده
 • ایستگاه اتوبوس پیام
  بزرگراه آزادگان، امام رضا، خواجوی کرمانی، ابراهیمی، بین سیامک جنوبی و احدی
 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، توکل، بین شهرابی و ابوفاضلی
 • ایستگاه اتوبوس گلزار
  پل بعثت، خسرو طالبی، رستگاری مقدم، بین بلوار رجب نیا و اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هفده شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  17 شهریور حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هفده شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هفده شهریور ندارد.
  neshan logo