info
عکس ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ
category

ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ محله مطهری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ

ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ (ایستگاه اتوبوس) در محله مطهری تهران و خیابان رضایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله مطهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و مجتمع تجاری رضوان و همچنین شورای حل اختلاف، قنادی مهدی، کافه رستوران دارک ، اتو مکانیک صفا و مسجد حسین بن علی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید رضایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ تهران

در شهر تهران، محله مطهری ، ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، بین راستی و قلی زاده قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بعثت است. همچنین تاکسی سرویس محتشم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کارخانه یخ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهدیه
  فدائیان اسلام، وفا، رجب نیا
 • ایستگاه اتوبوس نیکنام
  شوش، بین نیکنام و شهید شریفی
 • ایستگاه اتوبوس شهرک سجادیه
  بزرگراه بعثت، بلوار رجب نیا
 • ایستگاه اتوبوس لطفی
  شوش
 • ایستگاه اتوبوس الوند
  خاوران، دربندی، طیب، بین نقی زاده و طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، بین راستی و قلی زاده
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo