info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر
category

ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر محله ولیعصر - بیسیم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر

ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر - بیسیم تهران و خیابان عطارباشی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر - بیسیم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ حمید و همچنین بوستان ولیعصر، خانه فرهنگ ولیعصر (عج)، حسینیه خرابه شام، مسجد نوروز زاده و دبستان شهید مفتح قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر تهران، شهر تهران، محله ولیعصر - بیسیم است. این ایستگاه اتوبوس در خاوران، تاری، طیب، عطارباشی، بین فتحی و رشیدی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید رضایی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شهرام قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک ولیعصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابراهیمی
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس لطفی
  شوش
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین گلستانیان و براتی
 • ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو
  شوش، 17 شهریور، بین شمیرانی و آجیلی
 • ایستگاه اتوبوس افشار
  شوش، 17 شهریور، بین شهدین و افشار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 𝐴𝑏𝑜𝑙𝑓𝑎𝑧𝑙 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر ندارد.
  neshan logo