info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور محله مظاهری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور

ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور (ایستگاه اتوبوس) در محله مظاهری تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله مظاهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و مجتمع تجاری رضوان و همچنین شورای حل اختلاف، قنادی کامشاد، فروشگاه ولیعصر، داروخانه 17 شهریور و کافه رستوران دارک قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید رضایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور تهران است که در محله مظاهری قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین گلستانیان و براتی می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بعثت قرار دارد. شهریار هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای منصور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع بعثت
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه
  خاوران، شهید انورزاده، سیبی، رستگار، بین آزادگر و نیک بخت
 • ایستگاه اتوبوس پارک ولیعصر
  خاوران، تاری، طیب، عطارباشی، بین فتحی و رشیدی
 • ایستگاه اتوبوس ارج
  شوش، بین مظاهری و ابراهیمی ارج
 • ایستگاه اتوبوس فرهنگ
  خاوران، تاری، طیب، عطارباشی، بین فتحی و رشیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور ندارد.
  neshan logo