info
عکس ایستگاه اتوبوس سپهر
category

ایستگاه اتوبوس سپهر محله طیب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سپهر

ایستگاه اتوبوس سپهر (ایستگاه اتوبوس) در محله طیب تهران و خیابان طیب واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله طیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی شهدای گمنام، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و پاساژ زمرد و همچنین چلو کبابی خان بابا، مسجد اباذر، تهیه غذای شبیر، پایتخت 0912 وموبایل (نمایندگی همراه اول) و آزمایشگاه سپهر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سپهر تهران

در شهر تهران، محله طیب ، ایستگاه اتوبوس سپهر تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در خاوران، دربندی، طیب، بین نقی زاده و طباطبایی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سپهر تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید رضایی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شهرام قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سپهر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سپهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زیبا
  ری، خراسان
 • ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، تقاطع اکبری مقدم
 • ایستگاه اتوبوس سپهری
  قیام، بعد از مشهدی رحیم
 • ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، بین راستی و قلی زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سپهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سپهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سپهر ندارد.
  neshan logo