عکس ایستگاه اتوبوس سپهری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس سپهری (محله قیام، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قیام، بعد از مشهدی رحیم

موقعیت ایستگاه اتوبوس سپهری در محله قیام تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس سپهری (ایستگاه اتوبوس) در محله قیام تهران و خیابان قیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله قیام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خراسان و همچنین دفتر آیت الله سیستانی در تهران، ایستگاه مترو مترو هفده شهریور، درمانگاه خاتم الانبیا، لبنیات رحمانی و فروشگاه لباس روحانیت غدیر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سپهری

در شهر تهران، محله قیام خیابان قیام، ایستگاه اتوبوس سپهری قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به قیام، بعد از مشهدی رحیم بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سپهری عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو قیام قرار دارد. آژانس شهرام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سپهری مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قیام، بعد از مشهدی رحیم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سپهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس علامه حلی
  ری، یزدی
 • ایستگاه اتوبوس صفاری
  شوش، یزدی، بین نقاد و حداد عادل
 • ایستگاه اتوبوس رغبتی
  امیرکبیر، 17 شهریور، بین شیرازی و رغبتی
 • ایستگاه اتوبوس مخبر
  بزرگراه محلاتی، نرسیده به مخبر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سپهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سپهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سپهری ندارد.
  neshan logo