info
عکس ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی
category

ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی محله خاوران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی

ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی (ایستگاه اتوبوس) در محله خاوران تهران و خیابان مخبر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله خاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و پاساژ نور و همچنین گالری کاکتوس، افق کوروش، داروخانه شبانه روزی طهمورث، نانوایی سنگکی سنتی علی بابا و چلوکباب برادران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی تهران

ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله خاوران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس خاوران، مخبر جنوبی، بین چابک و عجب گل می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهرام قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخبر جنوبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نفیس
  خاوران
 • ایستگاه اتوبوس افشار
  شوش، 17 شهریور، بین شهدین و افشار
 • ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو
  شوش، 17 شهریور، بین شمیرانی و آجیلی
 • ایستگاه اتوبوس لطفی
  شوش
 • ایستگاه اتوبوس پل آهنگ
  بزرگراه محلاتی، 17 شهریور، بین طباطبایی پور و تهرانی نژاد مرعشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی ندارد.
  neshan logo