عکس ایستگاه اتوبوس افشار
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس افشار (محله طیب، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، 17 شهریور، بین شهدین و افشار

موقعیت ایستگاه اتوبوس افشار در محله طیب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس افشار (ایستگاه اتوبوس) در محله طیب تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله طیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ زمرد و همچنین قنادی صداقت، بلور کاوه، نواب صفوی، مسجد رضوان و آموزشگاه زبان سیب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس افشار

ایستگاه اتوبوس افشار را می‌توانید در شهر تهران، محله طیب خیابان 17 شهریور پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس شوش، 17 شهریور، بین شهدین و افشار می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس افشار عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید رضایی در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شقایق واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس افشار و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش، 17 شهریور، بین شهدین و افشار


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده افشار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه مخبر
  قیام، سعیدی، بین کمال پور و رمضانی شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، تقاطع اکبری مقدم
 • ایستگاه اتوبوس خزر
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی
 • ایستگاه اتوبوس صفاری
  شوش، یزدی، بین نقاد و حداد عادل
 • ایستگاه اتوبوس مخبر جنوبی
  خاوران، مخبر جنوبی، بین چابک و عجب گل
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس افشار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس افشار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس افشار ندارد.
  neshan logo