info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه مخبر
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه مخبر محله خاوران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه مخبر

ایستگاه اتوبوس چهارراه مخبر (ایستگاه اتوبوس) در محله خاوران تهران و خیابان سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله خاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گالری کاکتوس، پیتزا سیب، نانوایی سنگکی سنتی علی بابا، قهوه پیکولو و مدرسه امام موسی کاظم(ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه مخبر تهران

ایستگاه اتوبوس چهارراه مخبر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله خاوران پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در قیام، سعیدی، بین کمال پور و رمضان شیرازی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه مخبر تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهرام قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه مخبر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس افشار
  شوش، 17 شهریور، بین شهدین و افشار
 • ایستگاه اتوبوس تیر دوقلو
  شوش، 17 شهریور، بین شمیرانی و آجیلی
 • ایستگاه اتوبوس لطفی
  شوش
 • ایستگاه اتوبوس امیر سلیمانی
  خاوران، بین تفرشی و شهید انورزاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه مخبر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه مخبر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه مخبر ندارد.
  neshan logo