info
عکس ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی
category

ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی محله مطهری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی

ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی (ایستگاه اتوبوس) در محله مطهری تهران و خیابان رضایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله مطهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و مجتمع تجاری رضوان و همچنین پارک وفا، دبیرستان هیئت امنایی امام خمینی (ره)، کبابسرای محبان، اتو مکانیک صفا و خدمات موبایل سیگنال قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید رضایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی تهران

در شهر تهران، محله مطهری ، ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، تقاطع اکبری مقدم واقع شده است. ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بعثت قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهرام قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده موزاییک سازی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مروارید
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، بین زواره محمدی و موسی الرضا
 • ایستگاه اتوبوس افشار
  شوش، 17 شهریور، بین شهدین و افشار
 • ایستگاه اتوبوس الوند
  خاوران، دربندی، طیب، بین نقی زاده و طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس سپهر
  خاوران، دربندی، طیب، بین نقی زاده و طباطبایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس موزاییک سازی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، تقاطع اکبری مقدم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo