info
عکس ایستگاه اتوبوس ورزشگاه بانوان
category

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه بانوان محله کیانشهر شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه بانوان

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه بانوان (ایستگاه اتوبوس) در محله کیانشهر شمالی تهران و پل بعثت، بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله کیانشهر شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز فروش ماهی، میگو و آبزیان بعثت و همچنین استخر و مجموعه ورزشی مادران و کودکان بعثت، ورودی مترو ایستگاه بعثت، زمین فوتبال اف سی کیا، ایستگاه مترو بعثت و نانوایی سنگکی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو بعثت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ورزشگاه بانوان تهران

ایستگاه اتوبوس ورزشگاه بانوان تهران در شهر تهران، محله کیانشهر شمالی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پل بعثت، بزرگراه بعثت می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ورزشگاه بانوان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو بعثت است. همچنین شهریار را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ورزشگاه بانوان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ورزشگاه بانوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پیام
  بزرگراه بعثت، امام رضا، ابراهیمی
 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین شهرابی و ابوفاضلی
 • ایستگاه اتوبوس سیامک
  بزرگراه آزادگان، بلوار رجب نیا، ابراهیمی، بین رجب زاده و قربان زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ورزشگاه بانوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ورزشگاه بانوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ورزشگاه بانوان ندارد.
  neshan logo