info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع بعثت
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع بعثت محله کیانشهر شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع بعثت

ایستگاه اتوبوس مجتمع بعثت (ایستگاه اتوبوس) در محله کیانشهر شمالی تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله کیانشهر شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی زمین چمن مجموعه ورزشی شهید باباخانی، هنرستان شهید خدایی، خودپرداز بانک رفاه کارگران، فست‌ فود آرسام و سرویس بهداشتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع بعثت تهران

ایستگاه اتوبوس مجتمع بعثت تهران در شهر تهران، محله کیانشهر شمالی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مجتمع بعثت تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بعثت قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی انصار تاکسی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع بعثت تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع بعثت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه دوم
  بزرگراه آزادگان، سلیمی، خواجوی کرمانی، بین چهارم و سوم
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین گلستانیان و براتی
 • ایستگاه اتوبوس جوانه
  بزرگراه بعثت، امام رضا، ابراهیمی، بین جوانه و فتحی
 • ایستگاه اتوبوس راهنمایی و رانندگی
  بزرگراه بعثت، امام رضا، ابراهیمی، بین جوانه و فتحی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه بانوان
  پل بعثت، بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع بعثت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع بعثت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع بعثت ندارد.
  neshan logo