info
عکس ایستگاه اتوبوس منصور
category

ایستگاه اتوبوس منصور محله مطهری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس منصور

ایستگاه اتوبوس منصور (ایستگاه اتوبوس) در محله مطهری تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله مطهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و مرکز فروش ماهی، میگو و آبزیان بعثت و همچنین شورای حل اختلاف، مجتمع تجاری رضوان، چلوکبابی گل یاس، فروشگاه ولیعصر و رستوران قائم قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید رضایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منصور تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس منصور تهران است که در محله مطهری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین کیانیان و اردستانی واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس منصور تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو بعثت قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس محتشم را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس منصور تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منصور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه
  خاوران، شهید انورزاده، سیبی، رستگار، بین آزادگر و نیک بخت
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  فدائیان اسلام، سرشار، رجب نیا
 • ایستگاه اتوبوس پل بعثت
  فدائیان اسلام، فرزانه، بلوار رجب نیا، بین یکم و پارک
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع بعثت
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس اطلس
  رضایی، تقاطع احمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منصور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منصور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منصور ندارد.
  neshan logo