info
عکس ایستگاه اتوبوس مهدیه
category

ایستگاه اتوبوس مهدیه محله مطهری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مهدیه

ایستگاه اتوبوس مهدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله مطهری تهران و خیابان رجب نیا واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله مطهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه مهدیه و بازار مرکزی سنگ ساختمانی تهران و همچنین بوستان گلزار، حلیم و کباب حقیقت، کولر اتومبیل سرماساز، داروخانه دراگ استور تکبیر و اتوسرویس و کارواش بزرگ چشمه ای قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مهدیه تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مهدیه تهران است که در محله مطهری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در فدائیان اسلام، وفا، رجب نیا واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مهدیه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بعثت قرار گرفته است. آژانس شقایق هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مهدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کارخانه یخ
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، بین راستی و قلی زاده
 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین شهرابی و ابوفاضلی
 • ایستگاه اتوبوس لب خط
  شوش، رجب نیا، بین دیانت و عسگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مهدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مهدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مهدیه ندارد.
  neshan logo