info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
category

ایستگاه اتوبوس بانک تجارت محله شهید هرندی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک تجارت

ایستگاه اتوبوس بانک تجارت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هرندی تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهید هرندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کوثر، موزه حمام قبله (حمام خانم) و دفتر خدمات نوسازی بازار - سیروس خودآوند و همچنین رستوران هانی، امداد خودرو 3510، علامت سازی و پر فروشی برادران حسینی، فروشگاه طب پلاستیک شعبه مرکزی و میدان قیام قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک تجارت تهران

ایستگاه اتوبوس بانک تجارت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهید هرندی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس مولوی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بانک تجارت تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو میدان قیام نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بانک تجارت تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک تجارت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لب خط
  شوش، شباهنگ
 • ایستگاه اتوبوس دردار
  ری، بین ملاباقری و نعیمی سپهر
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای ری
  ری، بین مسیر دسترسی پمپ گاز و امام موسی صدر
 • ایستگاه اتوبوس سپهری
  قیام، بعد از مشهدی رحیم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی
  بزرگراه محلاتی، بین تمدن و وفایی برومند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک تجارت ندارد.
  neshan logo