info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی
category

ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی محله آبشار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی

ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشار تهران و بزرگراه محلاتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله آبشار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بازرگانان و همچنین مجموعه ورزشی ادیب، قنادی سالار خوشه، سوییت بار، بوستان ادیب و دفتر مرجع عالیقدر آیت‌الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی تهران

ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله آبشار پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه محلاتی، بین تمدن و وفایی برومند بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو امیرکبیر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس غیاثی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد سنگی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آبشار
  ری، بین رزاق منش و بهرون
 • ایستگاه اتوبوس امین حضور
  ری، بین رزاق منش و شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس میدان خراسان
  خاوران، 17 شهریور، بین جعفری و افشار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی ندارد.
  neshan logo