عکس ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی (محله آبشار، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه محلاتی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی در محله آبشار تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشار تهران و بزرگراه محلاتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله آبشار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان بازرگانان و همچنین مسجد سنگی - خاتم انبیاء (ص)، هیأت ابن الزهرا ، مجموعه ورزشی ادیب، دفتر مرجع عالیقدر آیت‌الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی و قنادی سالار خوشه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی

ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی را می‌توانید در شهر تهران، محله آبشار بزرگراه محلاتی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه محلاتی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو قیام در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس غیاثی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه محلاتی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد سنگی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امیرکبیر
  امیرکبیر، 17 شهریور
 • ایستگاه اتوبوس آبشار
  ری، بین رزاق منش و بهرون
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد سنگی ندارد.
  neshan logo